12464018_1003050393089757_824594038_n

Hej! Nazywam się Agnieszka i na co dzień studiuję lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim, a konkretniej język hiszpański i angielski. W wolnych chwilach uczę się też norweskiego, biegam, tańczę i czytam, ile tylko się da. Kocham odkrywać nowe rzeczy i chętnie się z Wami nimi podzielę!

Ten blog powstał z połączenia moich dwóch największych pasji, języków obcych i mody, chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że te dziedziny nie są ze sobą zbyt powiązane. Moim zdaniem trochę jednak są, świat mody pełen jest ciekawych terminów, więc wyzwań tłumaczeniowych nie brakuje. Poza tym tłumacze są potrzebni w każdym biznesie, także na rynku mody, dlatego zdecydowanie warto zająć się tą tematyką!

Jednak odkładając na bok pasje, muszę przyznać, że ten blog to przede wszystkim miejsce dla osób, które jeszcze się uczą i szlifują swoje umiejętności. W końcu sama jestem na etapie studiów, więc o zawodzie tłumacza będzie tu póki co z punktu widzenia osoby stawiającej pierwsze kroki w tym zawodzie. Początki są zawsze najciekawsze, a w świecie tłumaczeń jest tyle do odkrycia, że na pewno nie będzie nudno 🙂 Zapraszam do lektury!

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na prylinska.agnieszka@gmail.com

 

 

Reklamy